Ağır Sözler

Facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde kullanabileceğiniz birbirinden güzel ağır sözleri sizler için bir araya derledik.

Ağır sözlerden beğendikleriniz varsa sozyal paylaşım sitelerinde facebook ve twitter profillerinizde paylaşabilirsiniz. Paylaşım yapmak için sözlerin üst kısmında yer alan paylaş butonuna tıklamanız yeterlidir otomatik olarak sosyal paylaşım sitesi profilinizde paylaşılacaktır.

Sayfada yer alan ağır sözler miktarını az buluyorsanız aşağıdaki ağır söz ekle kısmında istediğiniz kadar söz ekleyebilirsiniz. Sözleriniz kontrol edildikten  sonra onaylanacaktır.

 

kübra- (Haz 19, 2014)
girme benle laf dalaşına kapak olursun,uğraşma etiket olursun,adam ol insanlıkta yer bulursun
bilmemne- (Haz 8, 2014)
Yerime koyduklarının sana koyması dilğiyle
öskan aydemir- (Mar 5, 2014)
Sevilen nankör ise seven ne yapsin ???
admin2- (Şub 20, 2014)
sana benden yakın olan herkesten nefret ediyorum
Admin- (Oca 9, 2014)
BİZİM OLMADIGIMIZ YERDE SOYTARILAR COŞAR..BİZİM OLMADIGIMIZ YERDE EFELNİR CAKALLAR..WERİLEN HER ARANIN 1 SONU WARDIR.BİZ MEKANA GELİNCE KÖPKLER AYAGA KALKAR
Admin- (Oca 9, 2014)
HAYATINDAN TAMAMEN SILEMEZ BENI KIMSE,YA KALBINDE, VARSA YÜREGINDE YADA BEDENINDE MUTLAKA BIR IZIM KALIR GERIYE..Yüregin yoksa eger rahat ol ozaman izim bedeninde,beni unutmana yetecek MESAFE yok bu alemde,bosuna ugrasma sadece zaman geçer biraz daha bakarsin,alemlere akarsin ama yerime asla bir ALLAHIN KuLunu K O Y A M A Z S I N! ..
Admin- (Oca 9, 2014)
yakıSkLSn DdLr'Boyun'Eydm.KarzmSn DdLr'öLym'Ddm.PLyboySn DdLr CewBı KızLRa SöyLttRDm.Ndn Bekrsn Ddlr 'BekarLK SULTNLIK DEDM
Admin- (Oca 9, 2014)
Bir Gun Beni Animsarsan Eger, Once Bir Gulumse Gulucukle An Adimi, Beni Seven Bir Cocuktu De, Ve Sonra Seni Ne Cok Sevdigimi Ogrenememis Olmanin Acisiyla Esef Et!
Admin- (Oca 9, 2014)
нαηι єη gυzєℓ αѕкℓαя ιмкαηѕız gєℓιя уα ιηѕαηα, ιмкαηѕız σℓ∂υgυη ι¢ιη αѕıgıм ѕαηα!
Admin- (Oca 9, 2014)
Bir gün sevgilim sordu a‏sk nedir diye... Biraz zaman istedim dü‏süneyim diye, ertesi gün gِordüm onu bir ba‏skas‎‎ı ile, kulag‎ına f‎ısı‎ldad‎m a‏sk izdiraptir diye
Admin- (Oca 9, 2014)
Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (.....)
Admin- (Oca 9, 2014)
Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere.
Admin- (Oca 9, 2014)
Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.
Admin- (Oca 9, 2014)
Agladıgmı Kimsye Söylme Anne Onlr Bni Kral biliyr Kızdmmı Dünyayı Ykar Biliyr.Agladıgmı kimsye Söylme Anne Onlr 1 kız İcn Bu Kdar Düsecgmi Bilmiyorlr!...
Admin- (Oca 9, 2014)
DUNYA DUNYA YALAN DUNYA BIR KIZ SEWDIM ADI ''DERYA'' GECEN GUNLER OLDU RUYA BIRGUN BITECEK BU DUNYA
Admin- (Oca 9, 2014)
seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...
Admin- (Oca 9, 2014)
BİR ZAMANLAR YOKSULLUKTAN BIRAKTIGIMIZ SAKAL SIMDIKI ZENGIN ZUPPELERINE MODA OLMUŞ
Admin- (Oca 9, 2014)
KİM TAKAR DEVRAN DÖNENE KDAR
Admin- (Oca 9, 2014)
PAŞA GÖNLÜM İSTERSE SVERM!. ZORLMA İSTERSM SEVDİRRM!..UĞRŞMA!!!.DİCEKSN Kİ NREYE KDAR BU HVALAR;

Ağır Sözler ekle